mp3 kropka

4FUN.MP3 SERWIS KOLEKCJONERÓW MUZYKI MP3 Wyszukaj MP3:
Twoja wyszukiwarka
muzyka kropka  
tapety kropka
 
muzyka separator

tapety separator

tapety separator

tapety separator

tapety separator
tapety kropka
tapety kropka

Darmowe MP3


MENU
  . Muzyka MP3
  . Moda na płyty winylowe
  . VoD Wideo na żądanie
  . Nowa jakość MP3
  . Xbox one vs PS4
  . Strumieniowanie MP3
  . Standard DLNA
  . Nowy serwis Spotify
  . Zimowe Piosenki 2012
  . Ona tańczy dla mnie
  . MP3 zgodnie z prawem
  . Bluetooth MP3
  . MP3 Playery
  . Baterie do telefonu MP3
  . Nagrywanie CD MP3
  . Darmowe MP3
  . MP3 Albumy
  . Kolekcje MP3
  . Empetrzy HD
  . Kontakt


LINKI
  . Wycieczki objazdowe
  . HUMOR
  . programy
  
 

Nagrywanie CD MP3

Procedura zgrywania płyty CD zawierającej MP3 z funkcją "AutoRun" - czyli samoczynnie uruchamiającej się (tak jak zwykła płyta Audio).

 1. Tworzymy katalog na dysku np. Kolekcja MP3 i kopiujemy tam pliki .mp3 które mają być nagrane na płytę CD (kolekcja MP3 nie może mieć większego rozmiaru niż płyta CD)

 2. Uruchamiamy darmowy program WINAMP (uwaga instrukcja opracowana w oparciu o WINAMP v 5.531 inne wersje mogą się nieznacznie różnić)

 3. Wybieramy przycisk "LIST OPTS" znajdujący się w prawym dolnym rogu programu a następnie z menu rozwijanego opcję "NEW LIST"

 4. Następnie klikamy przycisk "ADD LIST" znajdujący się w lewym dolnym rogu programu a następnie z listy rozwijanej wybieramy "ADD DIR", w oknie które się pojawi odszukujemy utworzony w pkt. 1 katalog "Kolekcja MP3" i go zatwierdzamy. Nasze najnowsze pliki muzyczne MP3 powiny znaleźć się na playliście Winampa.

 5. Wybieramy przycisk "LIST OPTS" znajdujący się w prawym dolnym rogu programu a następnie z menu rozwijanego opcję "SAVE LIST". Liście nadajemy nazwę np. Kolekcja Muzyki MP3 i zapisujemy w katalogu "Kolekcja Mp3". Nasza lista najlepszych MP3-jek jest już gotowa.

 6. Tworzenie pliku automatycznego rozruchu płyty CD MP3. Otwieramy windowsowski Notatnik i kopiujemy do niego poniższe 3 linijki:

  [autorun]
  open = start Kolekcja Muzyki MP3.m3u
  icon = mp3.ico

  Ważne! należy zwrócić szczególną uwagę na zgodność zapisu nazwy listy MP3 z nazwą nadaną liście MP3 utworzonej w pkt. 5. Należy zapisać plik jako "autorun.inf" w katalogu "Kolekcja MP3"

 7. Wyszukujemy w www.google.pl plik ikony z rozszerzeniem .ico , wpisując w gogle "ikony .ico" i wrzucamy najlepszą ikonkę do katalogu "Kolekcja MP3" (ten punkt nie jest konieczny)

 8. Nagrywamy na płytę całą zawartość katalogu "Kolekcja MP3". Uwaga! Nagrywamy tylko zawartość katalogu nie sam katalog. Płytce nadajemy nazwę np Najlepsza muzyka MP3.

Po nagraniu płyty MP3 możemy ją przetestować. Wkładamy zgraną muzyczną płytę CD MP3 do komputera i po chwili powinna samaoczynnie się uruchomić. Jeśli wszystko OK to muzyka gra.

tapety kropka
tapety kropka
tapety kropka
Strona główna | Muzyka MP3 | Wycieczki objazdowe | Reklama | Subskrypcja kolekcjonerzy | Kontakt
kolekcje kropka
© 2008 KGM. All rights reserved.
tapety kropka
tapety kropka
tapety kropka